• Facebook: hokito.pl
  • Hokito LinkedIn

Projektowanie stron internetowych

To nasza pasja. Poczynając od najprostszych wizytówek, aż po rozbudowane serwisy internetowe zawierające panel administracyjny (CMS) oraz moduły do sprzedaży internetowej. Pomagamy Państwa firmie być on-line

 

audioacademy.com.pl /

/ Michał Kęcerski

Współpraca z firmą Hokito układa się bardzo pomyślnie. Wszystkie moje uwagi są szybko rozpatrywane, a powiadomienia o nich dostaję na maila. Dobre pomysły graficzne i odpowiednie wyczucie klienta, to to czego szukałem wśród firm tworzących strony www. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić firmę Hokito.

borten.pl /

/ Rafał Jabłoński

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Hokito. Przede wszystkim dlatego, że jest to profesjonalna oraz rzetelna firma. Jestem zadowolony ze strony internetowej, którą wykonał dla mnie zespól Hokito. Pracownicy firmy są bardzo dyspozycyjni i wprowadzają zmiany do strony sprawnie. Serdecznie polecam.

 
 

stommad.pl /

/ Mateusz Doliński

Moja współpraca z firmą HOKITO trwa nieprzerwanie już wiele lat. Wyłącznie inicjatywa właściciela zmobilizowała mnie do stworzenia strony internetowej mojego gabinetu. Wystarczyło podanie informacji opisujących mój sposób widzenia strony i podanie przeze mnie treści, a cała infrastruktura wykonawcza, włącznie ze zrobienie zdjęć, została w dosłownie kilka dni pomyślnie zrealizowana. Szybkość działania, doskonałe relacje z klientem i kreatywna zaangażowana współpraca, to główne cechy charakteryzujące firmę HOKITO.  Jakiekolwiek zauważalne niedociągnięcia, czy braki zmian na stronach firm współpracujących wynikają raczej z opieszałości działania samych zainteresowanych, a nie z braku możliwości realizacyjnych i zaangażowania samej firmy w poprawę swoich usług. Jeżeli nie mamy czasu nad głowieniem się jaki rodzaj zmian wprowadzić na swojej stronie internetowej, proponuję oddać inicjatywę firmie HOKITO

semcom.pl /

/ Anna Mielczarek

Rekomenduję firmę Hokito Paweł Adamczewski, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznego i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo z należytą starannością. Z przyjemnością polecam Hokito swoim znajomym i partnerom biznesowym.

 
 

vascorowy.pl /

/ Ewa Luniak

Firma jest godna polecenia i zaufania. Rzetelna i profesjonalna. Kontakt i prośby uwzględniane sa natychmiastowo. Bardzo dobre pomysly i ich realizacja. Polecam goraco :)

arspoaudio.pl /

/ Jacek Pawłowski

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Hokito jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług projektowania stron. Od momentu nawiązania współpracy 2012 r. zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Wszystkie moje sugestie i oczekiwania były i są realizowane. Firma Hokito w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie właściciela Pana Pawła Adamczewskiego i pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę Hokito jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie projektowania stron.

 
 

sporto.net.pl /

/ Kinga Domżalska

Z firmą Hokito współpracujemy od blisko 5 lat. Doceniamy jej profesjonalizm, kreatywność i otwartość na potrzeby klienta. Opracowywane dla nas liczne projekty graficzne począwszy od wizytówek poprzez prowadzenie strony internetowej aż do pięknie wykonanej reklamy zewnętrznej, zawsze spełnia nasze oczekiwania. Polecamy współpracę z firmą Hokito. Przychodnia SPORTO

konaadwokaci.pl /

/ Piotr Kona

Moja współpraca z firmą Hokito trwa już kilka lat. Firma wykonała nam dwie strony. Jedną na początku naszej współpracy, natomiast drugą już parę lat później, ponieważ chcieliśmy całkowicie zmienić szatę graficzną. Oba projekty bardzo przypadły nam do gustu, wszelkie nasze uwagi zostały wzięte pod uwagę i naprawdę precyzyjnie wykonane. Prócz strony przy obu projektach firma wykonywała nam zdjęcia. Zostały one wykonane profesjonalnie i byliśmy zadowoleni z poziomu wykonanej usługi. Krótko mówiąc serdecznie polecam współpracę z firmą Hokito.